JOJ pripravuje nový zábavný formát Vtedy na Západe
Televízia JOJ pre svojich divákov chystá ďalší nový projekt, ktorý rozšíri zatiaľ jej slabú ponuku zábavných formátov. V uplynulých dňoch začala už aj s jej promom, ktoré trvá netradične až minútu a pol. Na ktoré tváre sa môžeme tešiť v programe Vtedy na Západe a akú štruktúru táto šou má?
Novinka Vtedy na Západe je zábavným programom založeným na situáciách skutočných ľudí. Tí môžu svoje vtipné historky, životné situácie a momenty posielať do televízie, pričom ak budú vybrané, známe osobnosti ich reálne stvárnia a vyrozprávajú s napätím, gradáciou a humorom. Úspešné príbehy budú navyše odmenené sumou 300 €.
Do programu Vtedy na Západe sa JOJke podarilo zlanáriť viacero osobností, pričom základ tvoria úspešní zabávači z relácie Inkognito. A to Michal Hudák, Marcel Forgáč či Marián Čekovský. Okrem nich sa môžeme tešiť aj na herecké výkony českého moderátora Jakuba Prachářa, Sajfu a člena skupiny Kandráčovci Ondreja Kandráča.
Kategórie: Novinky v slovenských tv, Novinky v TV JOJ a jej kanáloch, Novinky zo sveta TV